- Pack
- last units
125uses
400
Product Replacements
-30% 282, 77 € 0,707€/Reusable
74, 11 € 1,544€/Reusable
74, 11 € 1,544€/Reusable
Accesories
| Colour | Grey |
|---|---|
| Total Dimensions | 200ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Glass |
| Total Capacity | 200ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | Ø8,5cm |
| Shape | Concave |
| Height | 14 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Luxury |
| Price for | 400 |
125uses
7896-20-20
400 Units
-12% 282, 77€ Regular price 321,33 €
0,707€/Reusable
In Stock.
125uses
7894-20-20
400 Units
-12% 282, 77€ Regular price 321,33 €
0,707€/Reusable
In Stock.
125uses
13532-6-8
48 Units
74, 11€
1,544€/Reusable
In Stock.
125uses
13533-6-8
48 Units
74, 11€
1,544€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions