- last units
Discontinued Product
Plastic Straw Flexible PS Fruit Design Ø0,5cm 33cm (50 Units)
The price is for a pack of 50 Units.
With this product also buy
54007-50
50 Units
2, 72€
0,054€/Paper
In Stock.
See more products
| Colour | Pink |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø0,5x33cm |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Pajitas Almidón de Maíz PLA |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 5 mm |
| Shape | Elongated |
| Height | 33 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 23 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 50 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions