- last units
125uses
Product Replacements
7, 87 € 0,315€/Reusable
4, 21 € 0,421€/Reusable
7, 27 € 0,291€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Tasting Cup PS "Gardenia" Clear 100 ml (25 Units)
The price is for a pack of 25 Units.
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 100ml |
| Design | Gardenia |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Mini Vasos Degustación |
| Uses | Tasting |
| Total Capacity | 100ml 3Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Cylinder |
| Height | 6 cm |
| Width | 7 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 7 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Range | Luxury |
| Price for | 25 |
125uses
640506-25
25 Units
-20% 6, 30€ Regular price 7,87 €
0,252€/Reusable
In Stock.
125uses
640505-25
25 Units
7, 87€
0,315€/Reusable
In Stock.
125uses
640462-10
10 Units
4, 21€
0,421€/Reusable
In Stock.
125uses
640574-25
25 Units
7, 27€
0,291€/Reusable
In Stock.
125uses
640509-25
25 Units
9, 05€
0,362€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions