- last units
25uses
25uses
Product Replacements
8, 02 € 1,337€/SAN
4, 71 € 0,314€/Reusable
4, 71 € 0,314€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Tasting Cup PS Water Green 4,2x4,2x4,2cm (20 Units)
The price is for a bag of 20 Units.
See more products
Dishwasher safe with the assurance that the product will withstand a minimum number of washing cycles in perfect condition.
| Colour | Water Green |
|---|---|
| Total Dimensions | 4,2x4,2x4,2cm |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Mini Vasos Degustación |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Cylinder |
| Height | 4,2 cm |
| Width | 4,2 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 4,2 cm |
| Domestic dishwasher | Si |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Price for | 20 |
500uses
13548-6
6 Units
8, 02€
1,337€/SAN
In Stock.
500uses
13547-6
6 Units
8, 02€
1,337€/SAN
In Stock.
125uses
640541-15
15 Units
4, 71€
0,314€/Reusable
In Stock.
125uses
640540-15
15 Units
4, 71€
0,314€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions