- Pack
- last units
720
Product Replacements
120, 65 € 0,161€/Reusable
120, 65 € 0,161€/Reusable
120, 64 € 0,161€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Tasting Plate PS Water Green 6,5x6,5x1,5cm (720 Units)
The price is for a pack of 720 Units.
See more products
| Colour | Water Green |
|---|---|
| Total Dimensions | 6,5x6,5x1,5cm |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Height | 1,5 cm |
| Width | 6,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 6,5 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Price for | 720 |
11723-50-12
600 Units
76, 06€
0,127€/Mini
In Stock.
125uses
640514-25-30
750 Units
120, 65€
0,161€/Reusable
In Stock.
125uses
640515-25-30
750 Units
120, 65€
0,161€/Reusable
In Stock.
125uses
640513-25-30
750 Units
120, 64€
0,161€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions