- last units
Plastic Tasting Tray PS White 6x19 cm (20 Units)
The price is for a bag of 20 Units.
With this product also buy
125uses
7585B2-20
20 Units
17, 90€
0,895€/Reusable
In Stock.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 6x19cm |
| Design | Cocktail |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Tray |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Width | 6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 19 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 20 |
Product Reviews / Q&A