- Pack
- last units
125uses
60
Product Replacements
58, 20 € 2,328€/Reusable
74, 02 € 2,961€/Plastic
Discontinued Product
PP Plastic Tray Microwavable Blue Nice 34,5x23cm .
The price is for a pack of 120 Units
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 34,5x23cm |
| Design | Nice Pearl |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 3,5 cm |
| Width | 23 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 34,5 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 60 |
10188-1-24
24 Units
83, 93€
3,497€/PP
In Stock.
20uses
7030-5-5
25 Units
58, 20€
2,328€/Reusable
In Stock.
20uses
7031-5-5
25 Units
74, 02€
2,961€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions