- last units
125uses
Product Replacements
Discontinued Product
PP Plastic Tray Microwavable Gold Nice 28x19cm.
The price is for a pack of 12 Units.
See more products
| Colour | Gold |
|---|---|
| Total Dimensions | 28x19cm |
| Design | Nice |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2,3 cm |
| Width | 19 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 28 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 12 |
125uses
7974-12
12 Units
11, 87€
0,989€/Turquoise
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions