- Pack
- last units
125uses
60
Discontinued Product
PP Plastic Tray Microwavable Lilac Nice 34,5x23cm .
The price is for a box of 60 Units.
Accesories
With this product also buy
125uses
640438-25-20
500 Units
122, 16€
0,244€/Reusable
In Stock.
125uses
640439-25-20
500 Units
122, 16€
0,244€/Reusable
In Stock.
125uses
640440-25-20
500 Units
122, 16€
0,244€/Reusable
In Stock.
125uses
8048-25-12
300 Units
-30% 113, 78€ Regular price 161,64 €
0,379€/Reusable
In Stock.
See more products
| Colour | Purple |
|---|---|
| Total Dimensions | 34,5x23cm |
| Design | Nice |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2,70 cm |
| Width | 23,00 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 34,50 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 60 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions