- Pack
- last units
125uses
240
Product Replacements
100, 90 € 1,009€/Reusable
Discontinued Product
PP Plastic Tray Microwavable Turquoise Nice 28x19cm.
The price is for a box of 240 Units
Accesories
| Colour | Turquoise |
|---|---|
| Total Dimensions | 28x19cm |
| Design | Nice |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 3 cm |
| Width | 19 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 28 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 240 |
125uses
7978-12-20
240 Units
189, 86€
0,791€/PP
In Stock.
20uses
7037-20-5
100 Units
100, 90€
1,009€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions