- Pack
- last units
600
Discontinued Product
PS Plastic Container White with Lid 15,7x11,2x5,1cm 500ml.
The price is for a box of 600 Units.
Accesories
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 500 ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Tray |
| Total Capacity | 500ml 16Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | |
| Width | N/D |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 15,7 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Cheap |
| Price for | 600 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions