- last units
125uses
Product Replacements
-20% 10, 44 € 0,418€/Reusable
19, 67 € 1,312€/Reusable
11, 80 € 0,787€/Reusable
Discontinued Product
Plato Square shape Flat de Color Cream 180mm de Plástico made of Polypropylene (PP).
The price is for a pack of 25 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Cream |
|---|---|
| Total Dimensions | 18x18cm |
| Design | Nice |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Height | 1,5 cm |
| Width | 18 cm |
| Food Contact | Yes |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 18 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Range | Premium |
| Price for | 25 |
125uses
8048-25
25 Units
-20% 10, 78€ Regular price 13,47 €
0,431€/Purple
In Stock.
125uses
7996-25
25 Units
-20% 10, 44€ Regular price 13,05 €
0,418€/Orange
In Stock.
125uses
7999-25
25 Units
-20% 13, 07€ Regular price 16,34 €
0,523€/Yellow
In Stock.
125uses
7993-25
25 Units
16, 34€
0,654€/Lime green
In Stock.
125uses
7992-25
25 Units
16, 34€
0,654€/Turquoise
In Stock.
125uses
7985-25
25 Units
16, 34€
0,654€/Reusable
In Stock.
125uses
7996-25
25 Units
-20% 10, 44€ Regular price 13,05 €
0,418€/Reusable
In Stock.
125uses
7987-15
15 Units
19, 67€
1,312€/Reusable
In Stock.
125uses
7989-15
15 Units
11, 80€
0,787€/Reusable
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions