- last units
Product Replacements
9, 73 € 0,324€/Pocket
9, 75 € 0,325€/Pocket
8, 92 € 0,297€/Pocket
Discontinued Product
Pocket Fold Airlaid Napkins "Kanguro" Burgundy 40x40cm (25 Units)
The price is for a pack of 25 Units.
See more products
| Colour | Burgundy |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm |
| Design | Color |
| Material | Airlaid |
| Product type | Napkin |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 45g |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 25 |
9090-30
30 Units
9, 73€
0,324€/Pocket
In Stock.
9093-30
30 Units
9, 73€
0,324€/Pocket
In Stock.
9089-30
30 Units
9, 75€
0,325€/Pocket
In Stock.
9098-30
30 Units
8, 92€
0,297€/Pocket
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions