- Pack
- last units
1.200
Product Replacements
66, 13 € 0,055€/Cutlery
70, 28 € 0,059€/Cutlery
70, 28 € 0,059€/Cutlery
Discontinued Product
Kanguro Vaquero Paper Napkin Cutlery Holder 32x40cm with 2 layers and tip to tip quality.
The price is for the Box of 1.200 units. 40 Packs of 30 units.
Accesories
See more products
| Colour | Cream |
|---|---|
| Total Dimensions | 32x40cm |
| Design | Cow Boy |
| Material | Paper |
| Product type | Napkin Kanguro |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0,10 cm |
| Width | 32,00 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40,00 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 1.200 |
12837-30-40
1.200 Units
70, 28€
0,059€/Burgundy
In Stock.
12837-30-40
1.200 Units
70, 28€
0,059€/Cutlery
In Stock.
12836-30-40
1.200 Units
66, 13€
0,055€/Cutlery
In Stock.
12840-30-40
1.200 Units
70, 28€
0,059€/Cutlery
In Stock.
12839-30-40
1.200 Units
70, 28€
0,059€/Cutlery
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions