- last units
Product Replacements
8, 85 € 8,845€/Serving
Discontinued Product
Serving Mini Cooking Pot Bowl Steel with Lid Copper Ø9x6cm (1 Unit)
The price is for a pack of 1 Unit.
See more products
| Colour | Copper |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø9x6cm |
| Design | Mini |
| Material | Stainless Steel |
| Product type | Bowl |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | Ø9,0cm |
| Shape | Round |
| Height | 6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Price for | 1 |
41168-1
1 Units
-20% 11, 26€ Regular price 14,07 €
11,258€/Ø6,8x4,5cm
In Stock.
41168-1
1 Units
-20% 11, 26€ Regular price 14,07 €
11,258€/Serving
In Stock.
41159-1
1 Units
8, 85€
8,845€/Serving
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions