- last units
Product Replacements
10, 37 € 10,370€/Serving
Discontinued Product
Total Dimensions
Serving Mini Fryer Container Steel 10x10x7,5cm (1 Unit)
The price is for a pack of 1 Unit
Accesories
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 10x10x7,5cm |
| Design | Mini |
| Material | Stainless Steel |
| Product type | Basket |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 10 cm |
| Width | 7,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 10 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Price for | 1 |
41208-1
1 Units
-20% 9, 46€ Regular price 11,82 €
9,457€/18,5x13,5x9cm
In Stock.
6307-1
1 Units
13, 13€
13,129€/Serving
In Stock.
6306-1
1 Units
10, 37€
10,370€/Serving
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions