- last units
Sugarcane Mini Bowl "Gota" White 10x8cm (50 Units)
The price is for a bag of 50 Units.
With this product also buy
9299-25
25 Units
5, 12€
0,205€/Sugarcane
In Stock.
8968-30
30 Units
2, 07€
0,069€/Pocket
In Stock.
11724-50
50 Units
9, 27€
0,185€/Sugarcane
In Stock.
11726-50
50 Units
-20% 6, 30€ Regular price 7,88 €
0,126€/Mini
In Stock.
11727-50
50 Units
13, 07€
0,261€/Sugarcane
In Stock.
11728-50
50 Units
8, 34€
0,167€/Sugarcane
In Stock.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 10x8cm |
| Material | Sugarcane |
| Product type | Bowl |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Total Capacity | 70 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Round |
| Height | 3,5 cm |
| Width | 8 cm |
| Biodegradable | Yes |
| Compostable | Yes |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 10 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Range | Ecologic |
| Price for | 50 |