- Pack
- last units
500
Product Replacements
76, 75 € 0,154€/Sugarcane
102, 08 € 0,204€/Sugarcane
102, 08 € 0,204€/Sugarcane
Discontinued Product
Sugarcane Plate Square shape Nice White 23x23 cm.
The price is for a box of 500 units.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 23x23cm |
| Design | Nice |
| Material | Sugarcane |
| Product type | Plate |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Width | 23 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 23 cm |
| Type | Tableware |
| Range | Ecologic |
| Price for | 500 |
11838-50-10
500 Units
80, 08€
0,160€/Sugarcane
In Stock.
110683-50-10
500 Units
76, 75€
0,154€/Sugarcane
In Stock.
12643-50-10
500 Units
102, 08€
0,204€/Sugarcane
In Stock.
12646-50-10
500 Units
102, 08€
0,204€/Sugarcane
In Stock.
41231-40-8
320 Units
85, 34€
0,267€/Sugarcane
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions