- last units
Discontinued Product
Tasting Plastic Bowl PS "Exa" Clear 120 ml (50 Units)
The price is for a pack of 50 Units.
With this product also buy
54012-50
50 Units
4, 07€
0,081€/Paper
In Stock.
4194-25
25 Units
2, 44€
0,098€/Trash
In Stock.
8984-30
30 Units
-20% 2, 20€ Regular price 2,75 €
0,073€/Cutlery
In Stock.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 120 ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Bowl |
| Uses | Tasting |
| Total Capacity | 120ml 4Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 6,5 cm |
| Shape | Hexagon |
| Height | 6,4 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Price for | 50 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions