- Pack
- last units
125uses
500
Product Replacements
102, 25 € 0,204€/Reusable
102, 25 € 0,204€/Reusable
Discontinued Product
Mini plastic bowl made of PS of 30 ml white. You will be able to present your creations with an elegant and original bowl.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 30ml |
| Design | Love |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Bowl |
| Uses | Tasting |
| Total Capacity | 30 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Height | 3,1 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 7,8 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Range | Luxury |
| Price for | 500 |
125uses
640428-50-10
500 Units
102, 25€
0,204€/Reusable
In Stock.
125uses
640427-50-10
500 Units
102, 25€
0,204€/Reusable
In Stock.
125uses
640429-50-10
500 Units
102, 25€
0,204€/Reusable
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions