- Pack
- last units
125uses
240
Product Replacements
98, 53 € 0,411€/Reusable
Discontinued Product
Tasting Plastic Bowl PS "Pagoda" Clear 150 ml (240 Units)
The price is for a box of 20 Bags with 12 Units, Total 240 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 150 ml |
| Design | Pagoda |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Bowl |
| Uses | Tasting |
| Total Capacity | 150 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Round |
| Height | 6 cm |
| Width | 7,2 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 7,2 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Range | Luxury |
| Price for | 240 |
125uses
640519-12-12
144 Units
55, 10€
0,383€/Reusable
In Stock.
125uses
640546-12-20
240 Units
98, 53€
0,411€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions