- last units
125uses
Product Replacements
5, 02 € 0,201€/Reusable
Discontinued Product
Tasting Plastic Plate PS "Forma" Clear 8x6,6 cm (50 Units)
The price is for a pack of 50 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 8x6,6cm |
| Design | Forma |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Uses | Tasting |
| Total Capacity | 10 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 6,6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 8 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Range | Luxury |
| Price for | 50 |
125uses
640424-50
50 Units
-15% 8, 99€ Regular price 10,58 €
0,180€/Reusable
In Stock.
125uses
640513-25
25 Units
5, 02€
0,201€/Reusable
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions