- Pack
- last units
200
Product Replacements
207, 81 € 2,078€/Tasting
Discontinued Product
Tasting Plastic Tin Can PS Clear 110ml Ø6x5,7cm (200 Units)
The price is for a box of 200 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 110ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Total Capacity | 110 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 6 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 5,7 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Price for | 200 |
10344-25-8
200 Units
284, 65€
1,423€/Tasting
In Stock.
10345-20-5
100 Units
207, 81€
2,078€/Tasting
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions