- last units
Product Replacements
-20% 6, 30 € 0,126€/Mini
7, 51 € 0,250€/Reusable
11, 07 € 0,111€/Plastic
Discontinued Product
Tasting Spoon PS Curved Clear 13cm (50 Units)
>The price is for a bag of 50 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 13 cm |
| Design | Curve |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Concave |
| Height | 3,7 cm |
| Width | 3,7 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 13 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Price for | 50 |
125uses
11705-30
30 Units
10, 08€
0,336€/Reusable
In Stock.
11726-50
50 Units
-20% 6, 30€ Regular price 7,88 €
0,126€/Mini
In Stock.
125uses
640472-30
30 Units
7, 51€
0,250€/Reusable
In Stock.
10176-100
100 Units
11, 07€
0,111€/Plastic
In Stock.
6250-50
50 Units
7, 33€
0,147€/Plastic
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions