- Pack
- last units
125uses
600
Product Replacements
-30% 66, 56 € 0,111€/Mini
Discontinued Product
Tasting Spoon PS "Fish" Clear 12 cm (600 Units)
The price is for a box of 20 bags with 30 Units, Total of 600 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 12cm |
| Design | Fish |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Uses | Tasting |
| Total Capacity | 20 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Concave |
| Width | 3,8 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 12 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Range | Luxury |
| Price for | 600 |
125uses
11705-30-20
600 Units
161, 27€
0,269€/Reusable
In Stock.
11726-50-12
600 Units
-12% 66, 56€ Regular price 75,64 €
0,111€/Mini
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions