- Pack
- last units
200
Product Replacements
161, 27 € 0,269€/Reusable
163, 75 € 0,164€/Sugarcane
Discontinued Product
Tasting Spoon PS Tipped "Water Green" 5x10cm (200 Units)
The price is for a pack of 200 Units.
See more products
| Colour | Water Green |
|---|---|
| Total Dimensions | 5x10cm |
| Design | Rain |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Concave |
| Height | 5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 10 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Price for | 200 |
125uses
640472-30-20
600 Units
120, 17€
0,200€/Reusable
In Stock.
125uses
11705-30-20
600 Units
161, 27€
0,269€/Reusable
In Stock.
9299-25-40
1.000 Units
163, 75€
0,164€/Sugarcane
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions