- sale
Foil Pan Round Shape 14cm 205ml (156 Uds)
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø14cm |
| Design | Round |
| Material | Aluminium |
| Product type | Envases de Aluminio Redondos |
| Total Capacity | 205 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 14 cm |
| Shape | Circle |
| Height | 1,4 cm |
| Width | 14 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 14 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 156 |
5229-156
156 Units
-25% 13, 94€ Regular price 18,59 €
0,089€/Ø14cm
In Stock.