- Pack
- last units
1.000
Product Replacements
90, 51 € 0,091€/Paper
Discontinued Product
Paper Cup "Bistro" 8 Oz/240ml Ø8,0cm (1000 Units)
The price is for a box of 1.000 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Red |
|---|---|
| Design | Bistro |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 240ml 8Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 5,1 cm |
| Top diameter | 7,9cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1.000 |
12668-50-20
1.000 Units
70, 42€
0,070€/Paper
In Stock.
7152-50-20
1.000 Units
90, 51€
0,091€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions