- Pack
1.000
Paper Food Bag Fruit Design 18+10x28cm (1000 Units)
With this product also buy
4969-100-10
1.000 Units
91, 48€
0,091€/Paper
In Stock.
See more products
| Colour | Kraft |
|---|---|
| Total Dimensions | 18+10x28cm |
| Design | Fruits |
| Material | Papel Verjurado |
| Product type | Bolsas de Papel Frutería |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 32 cm |
| Width | 18 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Bolsas |
| Gusset | 10 cm |
| Price for | 1.000 |
4967-100-10
1.000 Units
42, 81€
0,043€/14+7x28 cm
In Stock.
4968-100-10
1.000 Units
55, 24€
0,055€/18+10x28cm
In Stock.
4969-100-10
1.000 Units
91, 48€
0,091€/22+12x36cm
In Stock.
Product Reviews / Q&A