Cenefa Paper Napkin 20x20cm, made of triple layer of cellulose pulp, in Red colour.
Accesories
With this product also buy
50uses
29006-100
100 Units
-20% 2, 90€ Regular price 3,63 €
0,029€/Plastic
In Stock.
4350-100
100 Units
2, 27€
0,023€/Cocktail
In Stock.
4351-100
100 Units
2, 27€
0,023€/Cocktail
In Stock.
4348-100
100 Units
2, 27€
0,023€/Cocktail
In Stock.
50uses
7025-20
20 Units
10, 36€
0,518€/Reusable
In Stock.
20uses
7038-5-5
25 Units
47, 92€
1,917€/Plastic
In Stock.
See more products
Whether for everyday use or for special occasions, there is no time when disposable napkins do not play an essential role at any table. These must-have accessories for maintaining cleanliness and hygiene during meals will allow your guests and customers to comfortably clean their hands and mouths and also protect their clothes and table from unwanted stains.
And what is the main advantage of these table napkins? Because they are made of cellulose, they not only fulfil their function perfectly, but they are also economical and accessible to all pockets and can be adapted to any occasion thanks to their multiple designs. And it doesn't end there.
| Colour | Red |
|---|---|
| Total Dimensions | 20x20cm |
| Design | Cocktail |
| Material | Paper |
| Product type | Servilletas 20x20cm y 25x25 cm Cocktail |
| Uses | Tasting and Cocktail |
| Shape | Square |
| Width | 20 cm |
| Disposable | Yes |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 20 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 100 |
70012-100
100 Units
1, 71€
0,017€/Cocktail
In Stock.
4347-100
100 Units
2, 27€
0,023€/Cocktail
In Stock.
4348-100
100 Units
2, 27€
0,023€/Cocktail
In Stock.
4351-100
100 Units
2, 27€
0,023€/Cocktail
In Stock.
4793-100-60
6.000 Units
108, 90€
0,018€/Cocktail
In Stock.
Product Reviews / Q&A