Gift wrap paper roll made of cellulose in green aniseed colour with a length of 100 metres and a width of 70cm.
The price is for 1 unit.
See more products
| Colour | Green |
|---|---|
| Total Dimensions | 70cm x 100m |
| Design | Gift |
| Material | Paper |
| Product type | Papel para Regalo |
| Shape | Rectangular |
| Width | 70 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 60 g/m² |
| Intrastat | 48182091 |
| Length | 10.000,00 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Packaging |
| Price for | 1 |
Product Reviews / Q&A