- Pack
- last units
125uses
420
Product Replacements
13, 26 € 0,663€/Reusable
214, 46 € 0,511€/Reusable
214, 46 € 0,511€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Cup PP "Frost" Lilac 270ml (420 Units)
The price is for the box of 420 Units.
21 Bags 20 Units for Box.
See more products
| Colour | Purple |
|---|---|
| Total Dimensions | 270 ml |
| Design | Frost |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 270 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 8,4 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 420 |
125uses
7782-20-21
420 Units
222, 88€
0,531€/Reusable
In Stock.
125uses
7782-20
20 Units
13, 26€
0,663€/Reusable
In Stock.
125uses
7825-20-21
420 Units
214, 46€
0,511€/Reusable
In Stock.
125uses
7826-20-21
420 Units
214, 46€
0,511€/Reusable
In Stock.
125uses
7824-20-21
420 Units
212, 26€
0,505€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions