- last units
125uses
Product Replacements
12, 77 € 0,638€/Reusable
12, 77 € 0,638€/Reusable
12, 63 € 0,632€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Cup PP "Frost" Lilac 270ml (20 Units)
The price is for a pack of 20 Units.
See more products
| Colour | Purple |
|---|---|
| Total Dimensions | 270 ml |
| Design | Frost |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 270 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 8,4 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 20 |
125uses
7782-20
20 Units
13, 26€
0,663€/Reusable
In Stock.
125uses
7825-20
20 Units
12, 77€
0,638€/Reusable
In Stock.
125uses
7826-20
20 Units
12, 77€
0,638€/Reusable
In Stock.
125uses
7824-20
20 Units
12, 63€
0,632€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions