- last units
Product Replacements
163, 99 € 0,342€/Plastic
16, 63 € 0,166€/Plastic
-25% 94, 02 € 0,188€/White
Discontinued Product
Plastic Deli Container rPET "DeliGourmet" 16 Oz/473ml.
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 473 ml |
| Design | Gourmet |
| Material | rPET |
| Product type | Envases Redondo Frío rPET |
| Total Capacity | 473 ml |
| Lower diameter | 9,7 cm |
| Top diameter | 11,7 cm |
| Height | 7,6 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 50 |
11900-50
50 Units
19, 49€
0,390€/Tub
In Stock.
12190-480
480 Units
163, 99€
0,342€/Plastic
In Stock.
4841-100
100 Units
16, 63€
0,166€/Plastic
In Stock.
13792-500
500 Units
-25% 94, 02€ Regular price 125,36 €
0,188€/White
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions