- Pack
- last units
500
Product Replacements
132, 97 € 0,133€/Plastic
Discontinued Product
Plastic Deli Container rPET "DeliGourmet" 16 Oz/473ml.
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 473 ml |
| Design | Gourmet |
| Material | rPET |
| Product type | Envases Redondo Frío rPET |
| Total Capacity | 473 ml |
| Lower diameter | 9,7 cm |
| Top diameter | 11,7 cm |
| Height | 4,7 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 500 |
11900-50-10
500 Units
155, 92€
0,312€/Tub
In Stock.
4841-100-10
1.000 Units
132, 97€
0,133€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions