- last units
Plastic Deli Container with Lid rPET "DeliLite" 7,6Oz/217ml (50 Units)
The price is for a pack of 50 Units.
With this product also buy
20uses
7057-25
25 Units
5, 20€
0,208€/Dessert
In Stock.
20uses
7058-25
25 Units
2, 72€
0,109€/Lid
In Stock.
125uses
12197-80
80 Units
8, 62€
0,108€/Reusable
In Stock.
125uses
12200-20
20 Units
-15% 1, 95€ Regular price 2,30 €
0,098€/Reusable
In Stock.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 217 ml |
| Material | rPET |
| Total Capacity | 217 ml |
| Top diameter | 10 cm |
| Height | 4,4 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 50 |