- Pack
- last units
200
Product Replacements
110, 45 € 0,552€/Plastic
Discontinued Product
Plastic Hinged Deli Container PET High Dome Lid 2000ml (200 Units)
The price is for a box of 200 Units.
25 Units for Bag.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 2000 ml / 2 l |
| Design | Clear |
| Material | PET |
| Product type | Container |
| Uses | Take-Away |
| Total Capacity | 2000 ml / 2 l |
| Shape | Rectangular |
| Height | 7 cm |
| Width | 15 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 21 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 200 |
9966-50-4
200 Units
-10% 97, 71€ Regular price 108,56 €
0,489€/Plastic
In Stock.
5347-50-4
200 Units
110, 45€
0,552€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions