- last units
Product Replacements
34, 51 € 0,690€/Plastic
Discontinued Product
Plastic Hinged Deli Container PET High Dome Lid 2000ml (25 Units)
The price is for a pack of 25 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 2000 ml / 2 l |
| Design | Clear |
| Material | PET |
| Product type | Container |
| Uses | Take-Away |
| Total Capacity | 2000 ml / 2 l |
| Shape | Rectangular |
| Height | 7 cm |
| Width | 15 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 21 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 25 |
9966-50
50 Units
-20% 27, 14€ Regular price 33,93 €
0,543€/Plastic
In Stock.
5347-50
50 Units
34, 51€
0,690€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions