- last units
Product Replacements
Discontinued Product
Plastic Lid PET Crystal Flat Ø9,5cm for PLA and PET Cups (100 Units)
The price is for the bag of 100 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø9,5cm |
| Material | PET |
| Product type | Lid |
| Uses | Cold Drinks |
| Total Capacity | 230 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 9,5 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 100 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions