- Pack
- last units
1.000
Discontinued Product
Plastic Lid PET Crystal Flat Ø9,5cm for PLA and PET Cups (1.000 Units)
The price is for a box of 1.000 Units.
10 Bags 100 Units for box.
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø9,5cm |
| Material | PET |
| Product type | Lid |
| Uses | Cold Drinks |
| Total Capacity | 230 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 9,5 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1.000 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions