- last units
125uses
Product Replacements
-20% 10, 78 € 0,431€/Reusable
16, 92 € 0,677€/Reusable
24, 53 € 0,981€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Plate Flat Blue "Nice" Pearl PP 29 cm (12 Units)
The price is for a pack of 12 units.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 29x29cm |
| Design | Nice Pearl |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Height | 2,3 cm |
| Width | |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 29 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 12 |
125uses
8036-12
12 Units
20, 02€
1,669€/Reusable
In Stock.
125uses
8059-25
25 Units
-20% 10, 78€ Regular price 13,47 €
0,431€/Reusable
In Stock.
125uses
8055-25
25 Units
16, 92€
0,677€/Reusable
In Stock.
125uses
7961-25
25 Units
24, 53€
0,981€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions