- Pack
- last units
125uses
144
Product Replacements
235, 48 € 0,785€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Plate Flat Blue "Nice" Pearl PP 29 cm (144 Units).
The price is for a box of 144 units.
12 bags of 12 units for a box.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 29x29cm |
| Design | Nice Pearl |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Height | 2,3 cm |
| Width | |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 29 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 144 |
125uses
8055-25-12
300 Units
162, 43€
0,541€/Reusable
In Stock.
125uses
7961-25-12
300 Units
235, 48€
0,785€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions