- Pack
- last units
200
Product Replacements
120, 65 € 0,161€/Reusable
120, 65 € 0,161€/Reusable
-24% 76, 64 € 0,383€/Wooden
Discontinued Product
Plastic Tasting Plate PS Silver 6x6x1 cm (200 Units)
The price is for a box of 200 Units
Accesories
See more products
| Total Dimensions | 6x6x1cm |
|---|---|
| Design | Catering |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Round |
| Height | 1 cm |
| Width | 6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 6 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Price for | 200 |
125uses
640513-25-30
750 Units
120, 64€
0,161€/Reusable
In Stock.
125uses
640515-25-30
750 Units
120, 65€
0,161€/Reusable
In Stock.
125uses
640514-25-30
750 Units
120, 65€
0,161€/Reusable
In Stock.
9312-20-10
200 Units
-5% 76, 64€ Regular price 80,68 €
0,383€/Wooden
In Stock.
9483-12-24
288 Units
85, 45€
0,297€/Bamboo
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions