- last units
Product Replacements
4, 45 € 0,371€/Bamboo
Discontinued Product
Plastic Tasting Plate PS Silver 6x6x1 cm (50 Units)
The price is for a bag of 50 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 6x6x1cm |
| Design | Catering |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Round |
| Height | 1 cm |
| Width | 6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 6 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Cuberteria |
| Price for | 50 |
9312-20
20 Units
-15% 8, 57€ Regular price 10,08 €
0,429€/Wooden
In Stock.
9483-12
12 Units
4, 45€
0,371€/Bamboo
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions