- Pack
- last units
20uses
36
20uses
Product Replacements
45, 64 € 7,607€/Reusable
Discontinued Product
Reusable Plastic Glass for Gin PS Crystal 660ml 2P (36 Units)
The price is for a box of 36 Units.
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 660 ml |
| Design | Economic |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Glass |
| Uses | Drinks |
| Total Capacity | 660ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 9 cm |
| Top diameter | 11 cm |
| Shape | Concave |
| Height | 18,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 36 |
125uses
7514-1-6
6 Units
19, 34€
3,223€/Reusable
In Stock.
350uses
7853-1-6
6 Units
45, 64€
7,607€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions