- Pack
1.200
Paper Napkin Black 40x40cm.
Accesories
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm |
| Design | Double Point |
| Material | Paper |
| Product type | Servilletas 40x40cm |
| Unfolded Width | 40 cm |
| Shape | Square |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 1.200 |
8950-50-24
1.200 Units
78, 12€
0,065€/Turquoise
In Stock.
54010-50-24
1.200 Units
78, 12€
0,065€/Burgundy
In Stock.
4067-50-24
1.200 Units
85, 28€
0,071€/Pistachio
In Stock.
54007-50-24
1.200 Units
52, 30€
0,044€/Paper
In Stock.
4067-50-24
1.200 Units
85, 28€
0,071€/Paper
In Stock.
54010-50-24
1.200 Units
78, 12€
0,065€/Paper
In Stock.
54008-50-24
1.200 Units
78, 12€
0,065€/Paper
In Stock.
4352-50-24
1.200 Units
78, 12€
0,065€/Paper
In Stock.
10048-50-48
2.400 Units
93, 23€
0,039€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A