- Pack
1.200
Paper Napkin White 1/8 40x40cm.
Accesories
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm 1/8 |
| Design | Double Point |
| Material | Paper |
| Product type | Servilletas 40x40cm |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Shape | Square |
| Width | 40 cm |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40 cm |
| Recyclable | Yes |
| Folding | 1/8 |
| Price for | 1.200 |
4977-50-24
1.200 Units
55, 49€
0,046€/40x40cm 1/8
In Stock.
54007-50-24
1.200 Units
52, 30€
0,044€/40x40cm
In Stock.
Product Reviews / Q&A