Paper Napkin White 1/8 40x40cm.
Accesories
With this product also buy
13936-20
20 Units
2, 02€
0,101€/Green
In Stock.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm 1/8 |
| Design | Double Point |
| Material | Paper |
| Product type | Servilletas 40x40cm |
| Aperture | 20 cm |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Shape | Square |
| Height | 9 cm |
| Width | 20 cm |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 20 cm |
| Recyclable | Yes |
| Folding | 1/8 |
| Price for | 50 |
Product Reviews / Q&A