Alternative Products:
-15% 3, 77 € 0,075€/Paper
Paper Napkin Pistachio 1/8 40x40cm.
Accesories
With this product also buy
5136-25
25 Units
4, 11€
0,165€/Paper
In Stock.
5136-25-40
1.000 Units
115, 12€
0,115€/Paper
In Stock.
4085-42-40
1.680 Units
174, 97€
0,104€/Paper
In Stock.
34027-10-6
60 Units
147, 35€
2,456€/Foil
In Stock.
39004-25
25 Units
10, 09€
0,404€/Paper
In Stock.
39004-25-10
250 Units
70, 66€
0,283€/Paper
In Stock.
See more products
| Colour | Pistachio |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm 1/8 |
| Design | Double Point |
| Material | Paper |
| Product type | Napkin |
| Shape | Square |
| Width | 40 cm |
| Disposable | Yes |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Folding | 1/8 |
| Price for | 50 |
4990-50
50 Units
4, 73€
0,095€/Meadow Green
In Stock.
4990-50
50 Units
4, 73€
0,095€/Paper
In Stock.
4067-50
50 Units
-15% 3, 77€ Regular price 4,44 €
0,075€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions