- Pack
- last units
3.360
Product Replacements
76, 62 € 0,016€/Paper
Discontinued Product
Paper Napkin Orange 33x33cm 1 Layer.
The price is for a box of 3360 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Orange |
|---|---|
| Total Dimensions | 33x33cm |
| Design | Color |
| Material | Paper |
| Product type | Napkin |
| Uses | Restaurant and Catering |
| Shape | Square |
| Width | 33 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 24 g |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 33 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 3.360 |
10041-50-24
1.200 Units
52, 56€
0,044€/Paper
In Stock.
4360-100-48
4.800 Units
76, 62€
0,016€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions